Apie mus

UAB LADONAS - kelionių agentūra, turizmo rinkoje dirbanti jau nuo 2005 metų. Per visus šiuos metus įgijome daug patirties ir žinių, užmezgėme daug kontaktų ir susiradome daugybę draugų. Kiekvienais metais vykstame į populiariausius ir naujausius kurortus, tam, kad vėliau galėtume papasakoti savo įspūdžius klientams ir objektyviai pristatyti ne tik šalį, bet ir konkrečius viešbučius, bei vietoje siūlomas pramogas.

Visuomet nuoširdžiai stengiamės patarti ir padėti išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančią kelionę - juk atostogos visų laukiamiausias įvykis metuose! Geras Jūsų poilsis ir nuostabūs įspūdžiai yra mūsų pagrindiniai darbo tikslai. Mes siūlome pažintines, poilsines keliones užsienyje. Taip pat aviabilietus, autobuso, keltų bilietus, viešbučių rezervavimą, kruizus, vizas, draudimą.

Kilus klausimamas, skambinkite ir teiraukitės - mes visuomet pasiruošę Jums padėti! Esame tikri, kad patenkintas klientas yra neįkainuojama vertybė, o grįžtantys klientai - siekiamybė. Keliaukite,pažinkite ir kaupkite nepamirštamų įspūdžių bagažą!